Spuštění portálu technické podpory

08. 01. 2015

Vážení,

rádi bychom vám tímto oznámili spuštění zcela nové služby. Vážíme si toho, že využíváte naše programové vybavení PowerKey, a věříme, že jste s ním spokojení. Nechceme ale nabízet jen špičkový produkt, rádi bychom, aby i naše služby byly na té nejvyšší úrovni. A velký důraz v tomto klademe především na technickou podporu. Po dlouhém a nákladném úsilí jsme v našem technickém oddělení zprovoznili zcela nový systém pro evidenci všech příchozích požadavků a stavu jejich řešení. Jeho nasazení by mělo minimalizovat jakékoliv zbytečné prodlevy při řešení vašich dotazů nebo potíží s aplikací, terminály, nastavením systému apod.

Součástí celého řešení je i internetový portál, který tento systém zpřístupní vám jako uživatelům. Umožní vám nejen zadávat nové požadavky, ale i sledovat stav jejich řešení a mít přehled o využívání služeb předplacených v rámci smluv. Portál samozřejmě funguje 24h denně, takže své požadavky do něj můžete zadávat, kdykoliv budete potřebovat. I nadále samozřejmě můžete využívat ostatní způsoby kontaktování naší podpory, tedy telefon nebo e-mail, internetový portál je opravdu služba navíc. Pokud se osvědčí, počítáme v dohledné době s dalším rozšiřování jeho možností.

Stránky portálu naleznete na adrese http://podpora.advent.cz, přihlašovacím jménem je vždy vaše e-mailová adresa. Uživatelské účty nemají žádná přednastavená hesla, pro prvotní přihlášení prosím použije funkci pro zapomenuté heslo. Pokud systém nebude váš e-mail znát, pošlete nám zprávu na info@advent.cz, do systému vás zaregistrujeme. Mějte prosím na zřeteli, že se jedná o systém zcela nový a že se  v prvních týdnech mohou objevit drobné nedostatky. Do databáze byla naimportována data ze staršího systému, takže i tam se mohou objevit nepřesnosti. Jakékoliv připomínky z vaší strany proto přivítáme.

Věříme, že naše úsilí bude mít kladnou odezvu. I v opačném případě nám ale prosím dejte vědět. Ať víme, co je třeba dále zlepšovat.

Za Advent spol. s r.o.

Ing. Michal Kreidl, jednatel společnosti,
spolu s vývojovým a technickým týmem