Naše společnost Advent spol. s r.o. byla založena v roce 1994 a již od samého počátku své činnosti jsme se specializovali na vývoj programového vybavení pro přístupový  a docházkový systém, později jsme rozšířili svou působnost i do dalších oblastí, které s výše uvedenými více či méně souvisí, jako je stravovací systém, systém pro sběr a evidenci výrobních dat apod. Naše programové vybavení nabízené na trhu pod značkou PowerKey se během té doby stalo jedním z nejrozšířenějších a také nejpropracovanějších řešení na českém trhu.

Zobrazit více

Hodnoty, na kterých si zakládáme

Již více než 25 let nasloucháme klientům a zdokonalujeme naše systémy.

Dlouhodobé zkušenosti

Opíráme se o více než 25 let zkušeností s vývojem docházkových systémů.

Stabilita společnosti

Jsme etablovaná a finančně stabilní společnost.

Profesionální podpora

Nejste na to sami. Kdykoliv se můžete obrátit na náš podpůrný tým specialistů.

Individuální přístup

Díky variabilitě systému PowerKey přistupujeme k zákazníkům individuálně.

Náš tým

Profesionální přístup a dlouhodobé zkušenosti v oboru jsou zárukou kvalitní práce.

Michal Kreidl

Jednatel společnosti

Advent založil v roce 1994 a ze svých bohatých zkušeností v oboru čerpá při dalším rozvoji společnosti a značky PowerKey. Je nepostradatelnou součástí vývojového týmu programového vybavení PowerKey.

Jan Ondráček

Obchodní ředitel

Vede tým obchodních zástupců a podílí se na strategickém rozvoji společnosti Advent a budování stabilní značky PowerKey. Své mnohaleté zkušenosti využívá k hledání optimálních řešení pro spokojené zákazníky.

Tomáš Havlíček

Vedoucí oddělení realizace

Řídí tým profesionálů, který poskytuje stávajícím zákazníkům kvalitní servisní podporu. Vedle toho také koordinuje proces implementace softwarového vybavení PowerKey u nových zákazníků, včetně potřebného proškolení zaměstnanců.

Filip Stiskal

Vedoucí vývojového oddělení

Koordinuje činnost vývojového oddělení, které neustále pracuje na vylepšování programového vybavení PowerKey. Tým zkušených programátorů pracuje intenzivně na vývoji a inovaci našich programů, ale také na individuálních řešení pro naše zákazníky.

Milan Špánek

Vedoucí HW oddělení

Vede tým specialistů hardwarového oddělení společnosti Advent, které dohlíží na vývoj a nákup hardwarových komponent pro systém PowerKey. Zároveň zajištuje a koordinuje vlastní implementace hardwarových součástí systému PowerKey.

Naši partneři

Dlouhodobě a především velice úzce spolupracujeme s následujícími partnery.

Hlavní partneři pro prodej

Další integrační partneři

Pojďme na to společně

Rádi byste využili naše řešení? Kontaktujte nás a my se vám ozveme.

Spojit se s námi